ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ

Дата: 07.04.2022 15:58

6 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня Гоголівської селищної ради. Атестація педагогічних працівників  у 2021-2022 навчальному році проходила  відповідно до  Типового  положення про атестацію  педагогічних працівників закладів загальноосвітніх навчальних закладів України  від  20.12.2011 р. №1473   та протоколу №2 засідання атестаційної комісії ІІ рівня  відділу  освіти виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Миргородського району Полтавської області  від 06.04.2022 року.

1. На підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня від 06.04.2022 року протоколу №2 встановити нижчезазначеним педагогам  такі кваліфікаційні  категорії:

2.1. учителю початкових класів ОЗ «Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»    Кондратенко Віталіні Олександрівні- відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»  та присвоїти педагогічне звання «старший учитель».

2.2. учителю початкових класів ОЗ «Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»    Свічкар  Ганні Павлівні- відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

2.3. учителю математики Матяшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Колодному Олександру Миколайовичу- відповідає займаній посаді. Присвоїти  кваліфікаційну  категорію  «спеціаліст вищої категорії».

2.4. учителю історії  Матяшівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кропивці Олександру Олексійовичу- відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

2.5. учителю української мови та літератури Устивицької гімназії Лутай Наталії Іванівні- відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

2.6. учителю української мови та літератури Устивицької гімназії Матіївій Аллі Андріївні- відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

2.7.  учителю географії Устивицької гімназії Шиян Наталії Георгіївні- відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель- методист».

За рішенням комісії підготовлений наказ про «Про підсумки засідання

атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради»

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!