ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 09.05.2022 18:57

На Полтавщині ще у чотирьох громадах видаватимуть продуктові набори для переселенців

10 травня безкоштовно отримати продуктові набори зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Зіньківській, Великосорочинській, Гоголівській, Піщанській територіальних громадах.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Хто отримає: набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.

Які документи потрібні: документ, що посвідчує особу; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Де отримати. Адреси:

– місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 38 (Будинок культури);

– село Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26 (Будинок культури);

– село Устивиця (Гоголівська громада), вул. Шевченка, 4 (Устивицька гімназія);

– село Піщане, вул. Київська, 129 (Центр культури і дозвілля).

Час роботи: 10 травня, 9:00-17:00.

В одному пакунку – крупа, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво.

Отримати для сім?ї. Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.