ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 08:27

Дорогі діти Гоголівської громади та їх батьки!

Щиро вітаю вас зі світлим радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей!
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають це прекрасне свято радості та одвічної надії. Діти — це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. На жаль, сьогоднішні маленькі українці є дітьми війни, але дорослі роблять все можливе і неможливе, аби це жахіття для малечі якнайшвидше закінчилося повною перемогою України над загарбниками. Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми - безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над ними завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам побажаю терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Борімося, трудімося, перемагаймо, бо нам є заради кого це робити! Діти – майбутнє вільної і мирної України, а Україна – це наше все!

З повагою селищний голова Володимир ДАЦЕНКО.