Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану

Дата: 03.06.2022 11:46
Кількість переглядів: 2535

Фото без опису

Кабінет Міністрів України постановою від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» підпунктом 1 пункту 1 установив, що у період воєнного стану право на провадження господарської діяльності може набуватися суб’єктами господарювання на підставі подання до Міністерства економіки, а суб’єктами господарювання, що здійснюють охоронну діяльність, — до Міністерства внутрішніх справ, декларації про провадження господарської діяльності (далі — декларація), що містить відомості згідно з додатком 1, без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг), крім видів господарської діяльності за переліком згідно з додатком 2.

Звертаємо увагу, що додатком 2 до вищезазначеної постанови встановлено перелік видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації в умовах воєнного стану, де серед інших визначено вид документа, який дає право на провадження господарської діяльності — «спеціальний дозвіл на користування надрами».

З огляду на вищевикладене інформуємо, що для отримання спеціального дозволу на користування надрами за результатами продажу на аукціоні необхідно подати до Держгеонадр відповідну заяву та додаткові документи, передбачені Порядком проведення аукціонівз продажу спеціальних дозволів на користування надрами, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 993.

Без проведення аукціону дозвіл надається з підстав та у порядку, визначених у пункті 8 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 р. № 124).

Також інформуємо, що за попереднім записом через онлайн-календар у «Єдиному вікні надрокористувача» можливо отримати консультації у телефонному режимі щодо питань отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону (а також щодо процедур продовження строку дії, переоформлення та внесення змін до дозволу).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано