ВІТАЄМО ФЕДОРЧЕНКО НАДІЮ ГРИГОРІВНУ - ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !

Дата: 08.06.2022 11:43

Сьогодні святкує свій день народження життєрадісна, чарівна та добра жінка, гарна господиня,  активна жителька селища Федорченко Надія Григорівна.

Шановна Надіє Григорівно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.

Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Хай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів!

Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа!

З повагою селищний голова Володимир ДАЦЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет