«Гуманітарна солідарність»

Дата: 10.06.2022 13:29

Фото без описуФото без опису

Гоголівська селищна рада  отримала фінансову допомогу на закупівлю речей побуту в рамках грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність» , яка реалізується Фото без описуМіжнародним фондом       «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки   Фото без описуCARE Deutschland e.V.

Завдяки цій програмі 345 ВПО отримало побутові товари, а саме комплекти постільної білизни, кухонні прилади, засоби гігієни, дезінфікуючі засоби, ковдри, матраци, подушки, пледи,  банні рушники. А також двом родинам передані два генератори  Konner&Sohnen10 КВт.

В умовах війни нужденні українці мусять бути оточені особливою увагою та турботою, адже нам всім разом здобувати перемогу та відбудовувати Україну. Дякуємо всім, кому небайдужа доля співвітчизників, котрі потрапили у скруту.

Тримаймося, борімося, перемагаймо!

Все буде Україна!