ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ТА ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ МОЛОЧНОГО НАПРЯМКУ!

Дата: 04.07.2022 14:17

Запрошуємо власників фермерських та особистих селянських господарств молочного напрямку Гоголівської громади, у власності яких є не менше 3 корів, взяти участь у Програмі USAID АГРО та Асоціації виробників молока. В рамках програми буде організоване безкоштовне навчання (майстер-класи, воркшопи, консультації) щодо розвитку сімейних молочних ферм у громаді.

Разом з тим, активні учасники навчання отримають ветеринарні препарати для догляду за ВРХ.

Для участі у Програмі  громада має зареєструвати всіх зацікавлених власників фермерських та особистих селянських господарств молочного напрямку громади та подати заповнену таблицю до 08.07.2022 на email: office.eu@adm-pl.gov.ua .

ОТГ

Прізвище та ім’я власника фермерського / особистого селянського господарства, назва фермерського господарства (за наявності)

Кількість голів

Контактний телефон

Участь у навчанні (обрати бажане +/-)

офлайн

Для системного розвитку сімейних молочних ферм у  громаді бажана кількість учасників має бути не менше 10 осіб.

За детальною інформацією звертайтесь до регіонального координатора Програми USAID АГРО у Полтавській області Влада Гуленка за тел.: +380676720104.