ВІДБУЛАСЬ ДИСТАНЦІЙНА ЗУСТРІЧ ВЧИТЕЛІВ В ФОРМАТІ Google  Meet

Дата: 08.07.2022 13:19

Відділ освіти виконавчого комітету Гоголівської селищної ради  провів моніторинг серед  педагогічних працівників підпорядкованих закладів загальної середньої освіти  щодо удосконалення роботи відділу освіти виконавчого комітету Гоголівської селищної ради. Мета опитування – визначити потребу  педагогічних працівників щодо покращення  роботи вчителя.

Різноманітні думки педагогів щодо форми допомоги від відділу освіти (майстер клас- 53,6%; нетворкінг- 42,9%; дистанційні зустрічі з педагогами-майстрами- 39,3% та ін).

На основі вище згаданого відділ освіти провів 8 липня 2022 року дистанційну зустріч з сертифікованим  вчителем початкових класів   Полтавської початкової школи №46 Британовою Ольгою Володимирівною  в форматі Google  Meet. В програмі зустрічі:

1. Інституційний аудит  закладу  освіти: як підготуватися вчителеві?

2. Впровадження НУШ в початковій школі. Методи та прийоми, що дієво допомагають розвивати ключові компетентності учнів.

3. Сертифікація вчителів початкових класів: саморозвиток та нові можливості для професійного зростання.

Всі учасники зустрічі висловили надію на якнайшвидше повернення до звичного життя під мирним небом України!