ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

Дата: 12.07.2022 09:15

Шановні гоголяни, всі мешканці громади!

Щиро вітаємо вас Днем пам’яті Святих Апостолів Петра і Павла! А  мешканців Гоголевого -  із  Храмовим святом!

Апостоли Петро і Павло особливо шануються, як учні Ісуса Христа, які зробили вагомий внесок у розвиток християнства – після Воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу.

Тож нехай життя та вчинки Апостолів Петра і Павла будуть для вас прикладом твердої віри та дороговказом у вашому житті, а це величне свято наповнить ваші серця світлими почуттями віри, надії, і любові.

Щиро бажаємо всім вам міцного здоров’я, любові, добра, мудрості, родинного тепла, затишку та добробуту в ваших оселях. Нехай настане в Україні довгоочікуваний мир та принесе мир у наші душі!

Вірмо у перемогу України над загарбниками, робімо для неї все від нас залежне. Все буде Україна!

З повагою і найкращими побажаннями голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Гоголівської селищної ради.