ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СЕРГІЙОВИЧА ХАНА!

Дата: 16.07.2022 08:56

Сьогодні святкує день народження голова СФГ "Хан" Григорій Сергійович Хан - щира, мудра, щедра людина, незмінний спонсор усіх культурно-масових заходів, навчальних закладів, добрих справ  у громаді, волонтер.

Шановний Григорію Сергійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою, голова, депутати та виконавчий комітет Гоголівської селищної ради.