ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2022 08:11

Шановні мешканці Гоголівської селищної ради!

Сьогодні ми відзначаємо одне із найбільших державних свят – День Української державності!

Щиро вітаємо кожного з вас із цією знаменною датою!

Започаткована Указом Президента України Володимира Зеленського з нагоди 30-ї річниці Незалежності України ця дата як державне свято утверджує незламне споконвічне прагнення багатьох поколінь свідомих українців до свободи, суверенітету й національної єдності, нагадує нам про Велике Хрещення Русі-України.

Знаково, що вперше цей день ми вимушено відзначаємо зі зброєю в руках. У героїчному спротиві російській агресії, ціною втрат і руйнувань мужні воїни ЗСУ, увесь наш народ, відчайдушно захищають рідну землю, гідно відстоюють право на власну культуру, мову й тисячолітні духовні цінності.

Тож нехай наближення нашої перемоги впевнено сприяє подальшій розбудові державності, зміцненню почуття особистої відповідальності кожного за майбутнє країни та її народ, надихає жити, працювати, боротися!

Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна!

Разом ми сильні! Слава Україні!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.