ЩИРО ВІТАЄМО ЄВГЕНА АНАТОЛІЙОВИЧА ЦИСЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 30.07.2022 17:31

Сьогодні святкує день народження молодий, енергійний,перспективний наш обранець - Євген Анатолійович Цись!

Шановний Євгене Анатолійовичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого
дня народження!

Міцного здоров’я, добробуту та здобутків у професійній та громадській діяльності, небайдужості, оптимізму та енергії у вирішенні проблем Ваших виборців, та жителів усієї громади, які покладають велику надію на плідну працю депутатів.

Нехай депутатська діяльність служить на благо громади, її процвітання, поліпшення функціонування усіх сфер соціально-економічного та культурного спрямування!

Будьте щасливі, радійте життю у всіх його проявах, цінуйте сьогодення, мисліть позитивно та втілюйте свої мрії.

Нехай турбота, милосердя, щедрість душі повернуться до Вас сторицею, а обраний Вами шлях депутата супроводжує завжди глибока людська вдячність і шана.

З повагою, селищний голова Володимир Даценко, депутати та виконавчий комітет Гоголівської селищної  ради.