Щиро вітаємо з Міжнародним днем молоді всіх молодих душею земляків!

Дата: 12.08.2022 07:48

Дорогі юнаки та дівчата Гоголівської громади, всі молоді душею земляки!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем молоді!

Молодість – час мрій і надій, пошуку, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

У нелегкий воєнний час багато молодих захищають країну від загарбника, і ми переконані, що завдяки вам та нашим ЗСУ ми здобудемо перемогу, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

З нагоди Дня молоді бажаємо вам швидкої перемоги над ворогом, мирного неба над головами, світлого майбутнього, здоров’я, кохання, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та втілення в життя своїх прагнень і сподівань. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Щастя вам і віри у власні сили!

Нехай не згасає вiра у світлу долю нашої України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

Віримо у ваше майбутнє і вашу щасливу долю на теренах нашої незалежної мирної України!

Слава Україні!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.