23 серпня - День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:35

Шановна громадо!

Щиро вітаємо вас
 із Днем Державного Прапора України!

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня..

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Однак, випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

Щиро бажаємо миру нашій країні!

Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

Переможемо під синьо-жовтим Державним Прапором!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.