До уваги мешканців громади!

Дата: 23.08.2022 13:03

До уваги мешканців та гостей громади!

У зв’язку зі збройною агресію російської федерації, а також посилення ризиків терористичних загроз та ракетних ударів під час святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, прохаємо вас:

Посилити пильність під час проведення урочистих заходів та дотримання заходів безпеки в умовах воєнного стану, уникаючи великих скупчень людей.

Посилити охорону об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення.

Ознайомитися із заходами   безпеки в разі загрози вчинення терористичних або диверсійних , актів, а також заходи, які необхідно вживати для уникнення небезпеки для життя і здоров’я при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Пригадати  порядок дій за сигналами «Повітряна тривога» та «Ракетна небезпека».

Пам'ятати про заборону відвідування лісів.

Не забувати про необхідність та адміністрацією торгівельно-розважальних закладів заходів комендантської години та спеціального режиму світломаскування.

Шановні громадяни! Пам’ятайте: життя – понад усе! Бережіть себе і своїх ближніх!