29 серпня - День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2022 09:22

Шановна громадо!

Сьогодні в Україні сумний день – День памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Схиливши у скорботі голови, ми вшановуємо військовослужбовців та учасників добровольчих формувань усіх часів, які відділи життя за незалежність України. Зараз у нашій країні йде війна, гинуть найкращі сини держави – мужні, сміливі, віддані рідній землі і народу. З болем у серці ми сприймаємо кожну звістку про смерть українського солдата, незважаючи на те, чи знайомі ми з ним, чи ні. На жаль, клята війна забрала життя і наших земляків Олега Явтушенка, Андрія Алтуфєва, Віталія Зінченка та Володимира Фесенка. Оплакуємо наших Героїв, сумуємо за ними та пишаємося їх подвигом. Щиро співчуваємо всім рідним і близьким полеглих Воїнів. Захисники віддали життя за кожного з нас, за народ, за Україну, за таку бажану перемогу.  Вічна память Воїнам Добра і Світла...

Віримо в перемогу! Не забудемо нікого, хто віддав за неї життя!

Слава Україні!

Героям слава!

Гоголівський селищний голова Володимир Даценко, депутати та члени виконавчого комітету.