МЕШКАНЦІ МИХАЙЛІВСЬКОГО СТАРОСТАТУ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ТИМ, КОМУ ПЕРЕДАДУТЬ ПОВНОВАЖЕННЯ СТАРОСТИ

Дата: 06.09.2022 16:50

Сьогодні відбулася важлива для всіх мешканців Михайлівського старостинського округу подія – з ініціативи селищного голови провели збори громадян з метою вивчення їх думки щодо того, кому передати повноваження старости на час, допоки В’ячеслав Рубан захищає Україну. Очільник громади Володимир Даценко, секретар селищної ради Людмила Писаренко та начальник відділу персоналу Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Галина Бабак зустрілися із мешканцями Михайлівки та Мар’янського, обговорили проблемні питання сіл старостату та з’ясували, що переважна більшість жителів старостинського округу бажають, аби повноваження старости тимчасово були покладені на Миколу Івановича Верещаку – їх земляка, колишнього вчителя Михайлівської школи. Тож уже найближчим часом Микола Верещака прийме повноваження старости Михайлівського старостинського округу. Земляки довірили йому долю своїх сільських громад, тому, без сумніву, староста знайде з кожним із них спільну мову. Наразі ж  мешканці Михайлівського старостату не приховують і того, що з нетерпінням чекають перемоги та повернення додому і на роботу свого старости В’ячеслава Рубана. Тримаймося і трудімося заради перемоги! Все буде добре у Гоголівській громаді і в нашій Україні!

Слава Україні!

Героям слава!