Долучайтеся до збору коштів на підтримку захисників України!

Дата: 09.09.2022 14:03

Фото без описуШановні мешканці та гості Гоголівської територіальної громади!

У суботу, 10 вересня, о 16-ій годині у Липовому парку відбудеться благодійний концерт на підтримку захисників України. У ході заходу буде створена лічильна комісія, котра по завершенні концерту перерахує кошти зі скриньки, в яку протягом концерту кожен зможе покласти посильну для себе суму. Буде складений акт про зібрані кошти, а потім ці гроші через банківську установу перерахують на рахунок підтримки ЗСУ. Квитанцію про переведення коштів опублікуємо на офіційному сайті Гоголівської селищної ради.

Шановні земляки!

Не будьте байдужими, бо кожна гривня, пожертвувана  на підтримку Збройних Сил України, наближає нашу спільну перемогу над ворогом!

Слава Україні!

Героям слава!