ВІТАННЯ ГОЛОВИ МИРГОРОДСЬКОЇ РВА З ДНЕМ ГОГОЛЕВОГО

Дата: 10.09.2022 14:56

Шановні жителі селища Гоголеве та Гоголівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня селища.

Гоголеве – нинішня центральна садиба Гоголівської селищної ради. Тож, це особливе свято, адже об`єднує всіх мешканців громади, тих, чиєю працею воно створювалось.
Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.
Саме спільними зусиллями жителів селища створюється його неповторний образ, зберігається історія та закладається майбутнє. Адже успіхи Гоголевого – це перш за все успіхи його людей – працелюбних, добрих і чесних людей.

Я низько вклоняюся ветеранам Другої Світової війни, які 79 років тому визволили наш край від німецького агресора.
Щиро дякую нинішнім нашим мужнім захисникам - землякам, які виборюють незалежність і свободу нашої держави у війні із російським агресором.
Низько схиляю голову перед пам'яттю тих, хто віддав своє життя у жорстокій боротьбі за волю українців.
Шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції свого народу.

Щороку цього дня ви збиралися однією великою родиною, щоб відзначити свято, відпочити, розважити дітлахів. На жаль, через вторгнення росії в нашій країні сьомий місяць триває війна.
Я дякую всім мешканцям с. Гоголеве та гоголівської громади за людяність та патріотизм до свого рідного краю, України. Кожен із вас сьогодні тримає свій фронт.

Дорогі земляки!
Бажаю кожному з вас миру, міцного здоров’я, добробуту та Божого благословення.
Нехай Господь зміцнює нашу єдність, дарує нам наснагу і незламну віру в Перемогу над ворогом! ??
З Днем селища!??

З повагою -
Віталій Дяківнич,
начальник Миргородської районної військової адміністрації.