На Полтавщині заборонили проведення всіх масових заходів, де збирається більше 10 осіб

Дата: 22.09.2022 15:21

21 вересня  ввечері стало відомо, що Полтавська військова адміністрація вводить заборону на проведення всіх масових зібрань, кількість присутніх на яких перевищує 10 осіб.

В документі, який надіслали головам територіальних громад йдеться:

– З метою усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальної цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень, заборонити проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів та скупчення понад 10 осіб або проводити в онлайн-режимі.

В пресслужбі Полтавської ОВА повідомили, що військова адміністрація отримала рекомендації від центрального військового командування: на час проведення квазіреферендумів на окупованих територій мінімізувати кількість учасників на заходах, а також мінімізувати кількість самих заходів. Про це були попереджені громади.