Щиро вітаємо з днем народження Івана Миколайовича Усика!

Дата: 28.09.2022 13:49

Сьогодні святкує день народження депутат Гоголівської селищної ради Іван Миколайович Усик!

Шановний Іване Миколайовичу!

Сердечно Вас вітаємо!

У цей визначний для Вас день прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя, миру і злагоди! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в усіх Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Будьте щасливі та багаті на добро і щирих друзів!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.