1 жовтня - Міжнародний день людей поважного віку

Дата: 01.10.2022 08:22

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей поважного віку.

Людина, яка дожила до поважного віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, те що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння , наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Дорогі наші представники старшого покоління! Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, а також глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді нашої громади. Цей день – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. Зичимо вам міцного здоров’я, радості, благополуччя, підтримки від нащадків, миру та спокійного життя!

З повагою голова, депутати та члени виконкому Гоголівської селищної ради.