Доручення начальника  Полтавської обласної військової адміністрації

Дата: 18.10.2022 09:52

ДОРУЧЕННЯ

начальника  Полтавської обласної військової адміністрації,

дані на нараді  з питань:

1. Проведення робіт з відновлення пошкоджених об’єктів у наслідок масованих ракетних обстрілів 10 жовтня 2022 року  на території області.

2. Застосування графіків аварійного відключення електропостачання на території області та можливі шляхи оптимізації споживання електроенергії.

3. Різне.

13 жовтня 2022 року

Зміст доручення

Виконавці

1

2

3

4

З другого питання

1.

Надати Акціонерному товариству ,,Полтаваобленерго” перелік найбільших стратегічно важливих підприємств харчової промисловості з зазначенням їх точного місцезнаходження.

Фролов С.О.

2.

Провести роботу з керівниками підприємств, установ, організацій, молочно-товарних ферм щодо зміни графіків роботи (в тому числі з переведенням на роботу в нічний час).

Романов Д.В.,

Лєднік О.В.,

Дяківнич В.А.,

3.

Провести роботу з керівниками підприємств, установ, організацій, молочно-товарних ферм щодо необхідності самостійного забезпечення  резервними джерелами живлення.

Романов Д.В.,

Лєднік О.В.,

Дяківнич В.А.,

4.

Провести роботу з торгівельними мережами, аптечними закладами та закладами громадського харчування щодо негайного зменшення споживання електричної енергії за рахунок вимкнення зовнішнього освітлення, оптимізації холодильного та іншого обладнання, залучивши до вказаної роботи фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Мандріков Д.І.,

Аранчій Я.С.

З третього питання

5.

Спільно з Акціонерним товариством ,,Полтаваобленерго” підготувати та направити лист на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулю-

Рева Е.В. - узагальнення,

Стройний Р.В.

1

2

3

4

вання у сферах енергетики та комунальних послуг,щодо надання дозволу на придбання спеціальної техніки за рахунок Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії Акціонерного товариства ,,Полтаваобленерго” взамін вилученої для потреб Збройних Сил України.

6.

Спільно з військовими опрацювати питання вилучення деревини для потреб забезпечення  захисту об’єктів енергетики.

Романов Д.В.

7.

Забезпечити деревиною  Акціонерного товариства ,,Полтаваобленерго” для пробного укріплення підстанції на території Лубенського району.

Начальник Полтавської обласної

військової адміністрації                                                             Дмитро ЛУНІН.