ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дата: 06.11.2022 08:12

Шановні працівники  та ветерани соціальної сфери Гоголівської громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконані, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюємо  глибоку повагу та вдячність за вашу працю! Зичимо міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехaй добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.