ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ВОЛОДИМИРА ДАЦЕНКА!

Дата: 08.11.2022 05:45

Депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради   щиро вітають з днем народження селищного голову Володимира Петровича Даценка!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях на благо нашої  громади, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.

Родинного Вам тепла і Божої ласки!