20 листопада - День працівників сільського господарства України

Дата: 20.11.2022 07:31

Шановні аграрії та всі мешканці Гоголівської громади!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.

Велика вдячність вам, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю! Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу громади, вирішувати нагальні проблеми сьогодення. Ви робите все можливе для розвитку економіки  нашої  громади. Низький вам за це уклін!

Бажаємо вам міцного здоров’я, швидкої перемоги, миру й злагоди в родинах, високих врожаїв, усіх земних гараздів!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.