ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2022 06:34

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Сьогодні, у День Збройних Сил України, вітаємо всіх, хто обрав справою свого життя захист Батьківщини. Духовну силу нашої армії живлять столітні традиції бойової доблесті захисників свободи і незалежності України. Наші Збройні Сили пройшли перевірку на боєздатність, на міцність єднання армії з народом. Країна мобілізувалася, і за історично короткий термін у реальних боях наше військо не лише навчилося захищатися, але й упевнено перемагає ворога.

Бажаємо всім причетним до Збройних Сил України, тим хто боронить незалежність нашої держави, залишатися відданими патріотами, професіоналами військової справи, людьми честі і обов'язку. Нехай ваші сім'ї та близькі завжди будуть вашим теплим і надійним тилом. Дякуємо вам за ваш титанічний труд, за мужність і відвагу, за визволені міста і села, за наші спокійні ночі і тихі ранки!

Низько схиляємо голови перед памяттю тих воїнів, які віддали свої життя у боротьбі за Україну, за волю народу...

З повагою і вдячністю голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.