До уваги  населення та керівників підприємств, що проводять діяльність на території Гоголівської громади!

Дата: 29.12.2022 10:39

Інформація стосовно дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах протягом літнього періоду, недопущення спалювання стерні, сухої трави та інших пожнивних решток, а також про відповідальність громадян та посадових осіб за порушення правил пожежної безпеки

За спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3060 до 6120 грн для громадян, від 15300 грн до 21420 Грн для посадових осіб. За ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, доведеться заплатити від 6120 до 12 240 гривень. З березня 2022 року ВР внесла зміни до ККУ, посиливши відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Зокрема це стосується паліїв сухої трави. Відповідальність за злочини, передбачені ст.ИЗ “Диверсія”, караються від 15 років до довічного ув'язнення.