ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ ІЗ ПРИЙДЕШНІМ 2023-ІМ РОКОМ!

Дата: 31.12.2022 08:25

Шановні мешканці та гості Гоголівської територіальної громади!

Щиро вітаємо вас із прийдешнім Новим роком!

Ми прощаємося зі складним роком, який приніс нам багато випробувань, сліз, втрат. Але саме він показав силу духу, мужність, єдність українців.

Ми  вдячні усім, хто захищав Україну від агресора, займався волонтерською роботою,  трудився для розвитку нашої громади в культурних, освітніх, медичних закладах, соціальній сфері, у  сільському і комунальному господарствах та бізнесі. Усім, хто допомагав творити  історію громади, хто не боявся змін і рухався вперед задля кращого сьогодення та майбутнього.

Тож нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій,  впевненість і головне – принесе нам омріяну і вистраждану перемогу.

Сповнені  надії, що Новий  2023-ій рік увійде у кожен дім  із  миром, добробутом і стабільністю, а всі добрі наміри й починання кожного із нас здійсняться.

Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всім вам та нашій громаді!

Тримаймо стрій і наближаймо перемогу! Все буде Україна!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.