Щиро вітаємо з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2023 07:34

Шановні мешканці та гості Гоголівської громади!

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України!

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення та єднання, свідчення політичної зрілості нації.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. Нині ми це розуміємо, як ніколи раніше. Єднаючись, ми, українці, виборюємо перемогу на фронті, допомагаємо тим, кого рашисти залишили без домівок і роботи. Тільки єднаючись, ми переможемо та відбудуємо свою державу.

День соборності назавжди був, є та буде   джерелом упевненості у нашому кращому майбутті.

Бажаємо всім нам любові до рідної землі, швидкої перемоги,  миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, мирну демократичну, соборну  Україну надихає нас на нові бойові і трудові  звершення заради процвітання нашого народу!

Україна понад усе!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.