ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЮРІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА ДЗЯБЕНКА!

Дата: 02.02.2023 09:21

Сьогодні святкує день народження депутат Гоголівської селищної ради Юрій Олексійович Дзябенко!

Шановний Юрію Олексійовичу!

Прийміть щиросердечні вітання  з днем народження!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Миру в державі, злагоди в родині, щастя і многая літа!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.