Відбувся звіт Гоголівського селищного голови Володимира Даценка перед громадою

Дата: 25.03.2023 15:56

Сьогодні у Гоголевому на задоволення бажання групи громадських активістів відбувся звіт Гоголівського селищного голови Володимира Даценка перед громадою.  Ця група небайдужих громадян також виявила бажання зареєструватися. Зареєстрованих нарахували 35 осіб. Селищний голова прочитав завіт про свою роботу та роботу відділів і КНП  виконавчого комітету селищної ради за минулий та частину поточного року. Після цього він був готовий відповісти  на запитання, які для нього підготували представники громади, однак , за недоброю традицією, в залі запанував гамір та безлад, які не дали змоги очільникові громади відповісти на запитання громадян. Хотілось би, щоб опозиціонери, які так часто посилаються на цивілізований світ, нарешті перейняли хоча б щось позитивне з нього, наприклад, правила гідної поведінки  на зібраннях та гарні манери спілкування. Наступний звіт про свою роботу селищний голова надасть у визначений законом термін. Якщо ж хтось із мешканців громади має до нього чи до когось із працівників відділів виконавчого комітету запитання,  пропозиції, то звертайтеся в усній формі у будь-який із робочих днів або ж запитуйте чи пропонуйте у письмових зверненнях та направляйте їх у загальний відділ. На всі питання, які вас хвилюють, ви отримаєте вичерпні відповіді теж у визначені законодавством терміни.

Селищний голова дякує всім за сьогоднішню зустріч та закликає усіх громадян до участі в добрих і корисних справах на  громади благо. Наступного тижня він пропонує  всім мешканцям взяти участь у толоці, про час та місце проведення якої буде повідомлено додатково. Будьмо небайдужими до долі громади не лише на словах, а й на ділі! Спільною працею наближаймо перемогу!