ЗВІТ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ СТАРОСТИ СІЛ МИХАЙЛІВКА ТА МАР'ЯНСЬКЕ

Дата: 30.03.2023 12:36
Кількість переглядів: 258

 

 

 

           Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Гоголівської  територіальної громади, Регламентом  сільської  ради,   Положенням про старосту села та іншими   нормативно-правовими  актами,  що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Гоголівською  громадою, звітую про роботу старости сіл Михайлівка, Мар’янське за період з  вересня 2022р. по березень 2023р. 

     Площа населеного пункту с. Михайлівка  – 331,7 га, с. Мар’янське – 216,9 га. Кількість населення в с. Михайлівка – 385 чоловік, с. Мар’янське – 158 чоловік  та 70 ВПО. Соціальними працівниками обслуговується 16 одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

   В селі Михайлівка працює  пункт первинної медичної допомоги, сільська бібліотека, сільський будинок культури.  

   В селі Мар’янське працює будинок культури, сільська бібліотека.  

   Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях сесії, виконавчого комітету селищної  ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.

     Беру  участь  в  навчаннях та тренінгах, організованих виконавчим комітетом Гоголівської селищної ради.

       Прийом громадян  проводжу  по місцю роботи в межах робочого  часу  та  в позаробочий час  за місцем  проживання жителів села.          Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної   культури та спорту, житлово-комунального господарства.    

   Жителі  села  беруть  активну  участь  в соціально-економічному та культурному  житті села.  Надається  допомога жителям села щодо  переадресації  заяв різного характеру, пропозицій, інформацій  посадовим особам сільської ради та її виконавчого комітету. Проводиться  впорядкування  подвір’їв  господарств  жителів  села, приватних магазинів, установ та підприємств  та прилеглих  до них  територій,  узбіччя підїзних доріг, пам’ятних  місць села.  

  За звітний період  на території  сіл  проведено наступні  роботи:

 1. Здійснювався  ямковий ремонт дороги сполучення смт.Гоголеве - Михайлівка, с. Мар’янське, завезено 4 Камази  асфальтової суміші.
 2. Випиляно на перехрестях та поворотах доріг.
 3. Покошено узбіччя всіх вулиць.
 4. Прибрані та упорядковані греблі (дамби) в с.Михайлівка, с. Мар’янське.
 5. Допомагав ремонтувати пориви водогону, проведено-утеплення колодязів водогону.
 6. В зимовий період вчасно відбувалося розчищення снігу на зупинках біля магазинів, вулицях.
 7. Постійно проводилося заготівля дров у БК с.Михайлівка, у СК с. Мар’янське та ФАП с. с. Мар’янське.
 8. Прибрано та розчищено паркову зону біля базарної площі в центрі с. Михайлівка.
 9. Упорядковано зупинку с.Мар’янське та с. Михайлівка.
 10. Випиляні кущі та молодняк дерев по вул. Нагірна, вул.Зарічна, вул. Гагаріна, вул.Урожайна с. Михайлівка, а також вул. Прибережна, вул.Котляревського, вул.Гоголя, с.Мар’янське; по узбіччі дороги сполучення с. Михайлівка - с.Мар’янське.
 11. Розширення території цвинтаря с. Михайлівки  з допомогою селищного голови В.П.Даценка.
 12. З 1 лютого за ініціативою депутата Шапрана С. П. було відкритло пункт первинної медичної допомоги  в с. Мар’янське.
 13. Зібрано сміття працівниками благоустрою на узбіччя доріг та вулиць.
 14.  На території Михайлівського старостату знаходиться на проживанні 70 внутрішньо переміщених осіб з Харківської та Донецької обл.

Проводимо роздачу гуманітарної допомоги ВПО - продукти, гігієну.

А також роздаємо гуманітарну допомогу місцевим малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, інвалідам всіх груп, пенсіонерам, та сімям військовослужбовців.                                                     

Регулярно організовуємо і проводимо свята дітям ВПО і місцевим.

Активна частина села бере участь в приготуванні і відправці смаколиків на передову нашим воїнам.

У зимовий період проводили підсипання вулиць піщано-сольовою сумішшю.

Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг.

За звітний період мною  видано довідок  різного  характеру - 251актів обтеження на проживання - 94  справ, оформлено допомогу на дітей.           

Ведеться облік військовозобовязаних, здійснюється оповіщення військовозобовязаних, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій та прирівняних до них. Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території села, подаються документи пільгових категорій в управління праці та соціального захисту населення для надання компенсацій та використання електроенергії.

     Здійснюється контроль за надходженням податків до бюджету селищної  ради по виявленню боржників та погашенню заборгованості із земельного податку.

     Не допускаю на території  старостинського  округу  дій  чи  бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової  етики, встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради.

  

 

В.п. старости сіл Мар’янське та Михайлівка                             М.І. Верещака.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано