Конкурс Програми USAID АГРО на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських ММСП

Дата: 10.04.2023 10:56
Кількість переглядів: 163

 

318539195_2344371669078732_2551727613978019403_n (1)

Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні.

До участі в конкурсі запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, сільськогосподарські кооперативи, громадські організації або бізнес-асоціації, які розробить та запровадить механізм залучення сільськогосподарських ММСП до партнерства/кооперації для створення локальних кластерів/хабів промислового картоплярства.

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).

Проєкт співфінансування буде спрямований на покращення доступу ММСП до виробничих потужностей післяврожайної/передпродажної доробки та переробки картоплі,  сертифікованого насіння картоплі та сортооновлення, лабораторних і навчально-інформаційних послуг, створення умов для диверсифікації виробництва та розширення ринків збуту на внутрішньому і зовнішніх ринках та, відповідно, підвищення добробуту сільських громад України.

Проєкт допоможе вирішити проблеми низької товарної якості картоплі та сприятиме виробництву продуктів з високою доданою вартістю, збільшенню експортного потенціалу та стане поштовхом для налагодження партнерства і кооперації дрібних виробників для спеціалізованого товарного виробництва картоплі відповідно до вимог ринку. Очікується, що за результатами проєкту ММСП збільшать обсяги виробництва та продажу картоплі для задоволення потреб ринку.

Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням: https://bit.ly/3nGIfKx 

Інформація для подання заявки:

На адресу agro.subawards@chemonics.com необхідно:

  • до 14 квітня 2023 р. підтвердити свою участь у передзаявочному онлайн-семінарі, який АГРО проведе 20 квітня 2023 р. з 10:00 до 12:00, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону. Під час семінару заявники зможуть задати запитання та отримати вказівки щодо заповнення аплікаційної форми.
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 05 травня 2023 р. надсилати заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи)

Усі запитання щодо цього ЗПЗ просимо надсилати на ім’я Ігоря Лазаренка, менеджера відділу грантів і контрактів, на електронну адресу ilazarenko@chemonics.com  не пізніше 18:00, 25 квітня 2023 року.

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листі вказувати його назву – ЗПЗ № 55.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано