Готуй сани влітку, - говорить відоме прислів'я. Готуй ДРОВА навесні, — кажуть лісівники.

Дата: 02.05.2023 17:04

Завершився опалювальний сезон, який прогнозували, буде найскладнішим.
 Лісівники філій Слобожанського лісового офісу доклали усіх зусиль, аби у цей період максимально забезпечити дровами населення та соціальні заклади, а також захисників на фронті та мешканців прифронтових областей.

Попит на дрова зберігається майже увесь рік, тож лісові господарства продовжують реалізувати паливну деревину і пропонують населенню вже зараз, допоки немає ажіотажу та черг, потурбуватися про тепло в домівці у холодну пору року.

Нині можна придбати деревину, що була заготовлена лісівниками взимку та навесні і яка, відповідно, має меншу вологість, ніж зрубана в сезон вегетації та сокоруху.

Нагадаємо, як придбати дрова у Філії «Миргородське лісове господарство»:

• Звернутися до контори філії чи найближчого лісництва та укласти договір, взявши із собою паспорт та ідентифікаційний код.

• Отримати рахунок на оплату, де зазначені реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

• Здійснити оплату можна готівкою у касі лісгоспу, через термінал, у будь-якому відділенні банку, чи Приват 24.

• Після здійснення оплати, звернутися у лісництво для відвантаження деревини паливної або дізнатися про можливість доставки.

Ціни на дрова паливні встановлюються згідно із затвердженим прайсом і залежить від породи деревини.

• До І-ї групи відноситься – береза, дуб, клен, в’яз (берест), акація, граб, ясен

• 2 група – сосна, вільха

• 3 група – ялина, осика, тополя, липа, верба.

Дрова реалізуються довжиною 1,0-1,9 м.

Наразі ціна дров для населення у Філії «Миргородське лісове господарство» становить:

• 1група-984 грн/ м3;

• 2група-768 грн /м3;

• 3група-600 грн /м3.

За деталями звертайтеся за номером: 0503855518

Нагадуємо, дрова паливні можна придбати в онлайн-магазині "ДроваЄ" https://drovae.gov.ua/uk.

Пресслужба Слобожанського лісового офісу.