Вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Світлану Григорівну Пчельнік!

Дата: 15.05.2023 07:01

Щиро вітаємо з днем народження депутата Гоголівської селищної ради Світлану Григорівну Пчельнік!

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя,  успіхів у всіх добрих починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, громада, минають негаразди і непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині, миру в Україні! Щастя Вам!

Зі святом! З днем народження!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.