Дата: 23.05.2023 11:58

До уваги мешканців Гоголівської громади!

ЦНАП Гоголівської селищної ради проводить уточнення та актуалізацію даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті громади.

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою вашого місця реєстрації жителям Гоголівської громади необхідно звернутися до ЦНАПу або до відповідного старостинського округу з метою уточнення:

• Чи всі зареєстровані у житловому приміщенні  мешканці внесені до реєстру.
  • Чи правильно занесені до реєстру персональні дані мешканців.
  • Внести у базу даних неповнолітніх.
  • Тільки після повної актуалізації даних в електронному реєстрі жителі громади зможуть отримувати довідки про склад зареєстрованих та витяги про місце реєстрації.
  • У ЦНАП чи старостат може звернутися один член родини із документами усіх зареєстрованих за місцем проживання осіб.
  • При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі мати:
  • Паспорти всіх зареєстрованих.
  • Свідоцтва про народження неповнолітніх.
  • Документ про право власності на будинок.
  • Не ігноруйте цю процедуру, аби в майбутньому не мати проблем із отриманням потрібних вам довідок та додатків до паспортів!