Відбулася позачергова сорокова сесія восьмого скликання Гоголівської селищної ради

Дата: 25.05.2023 12:04

У вівторок, 23 травня, відбулася позачергова сорокова сесія восьмого скликання Гоголівської селищної ради, на якій розглянули ряд важливих організаційних, фінансових, земельних та соціальних  питань. Зокрема, було виділено кошти на лікування усім захисникам України, які мають поранення, родинам загиблих воїнів, мешканцям громади зі складними захворюваннями, на  потреби закладів освіти, медицини, Ком СГП «Джерело» ( в тому числі на придбання башні), «Агентству місцевих доріг» на ремонт шляхів на умовах співфінансування, організації ветеранів Гоголівської ТГ. Також внесли зміни до Комплексної програми соціального захисту «Турбота», погодили розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період, прийняли ряд рішень із питань, що належать до земельної сфери. Оскільки депутати не проголосували за продоження контракту  з колишнім директором Ком СГП «Джерело»  Анатолієм Штрикулем,  був призначений т.в.о. директора цього підприємства. Ним став депутат селищної ради Сергій Шапран.