Вітання з Міжнародним днем захисту дітей від Служби у справах дітей
Дорогі діти, батьки, всі мешканці громади!
У календарі є багато святкових дат. Проте, без сумніву, є один день, що об’єднує усіх людей, незважаючи на їх віросповідання та національність. Це – 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Адже усі ми вийшли на широку дорогу дорослого життя з вузької, проте такої заквітчаної стежини дитинства…
Від щирого серця вітаємо вас із цим прекрасним святом!
Діти – найдорожче і найцінніше, що є у нас, дорослих! Це наша радість, гордість, надія, наше майбутнє!
Хочемо побажати дітям тепла, ласки матері та батька, добра від усіх людей, міцного здоров’я, радості і посмішок кожного дня, безтурботного дитинства, успіхів у навчанні, здійснення мрій і сподівань, безхмарного мирного неба! А нам, дорослим, – щодня, щосекунди піклування над нашими дітьми, створення їм необхідного затишку, міцного сьогодення та впевненості у майбутньому.
Дякуємо всім батькам та дорослим, які розуміють відповідальність перед своїми дітьми та суспільством за належне виховання дітей! Не забуваймо, що діти – це відображення наших дій, моральних та духовних цінностей і кожен із нас, дорослих, має насамперед бути прикладом у поведінці та чеснотах, взірцем для своїх дітей.
Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!
З повагою Служба у справах дітей виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.