КОМАНДА ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ НАВЧАНЬ В РАМКАХ ПРОЄКТУ МОМ

Дата: 05.06.2023 10:27

З наміром сприяти підвищенню стійкості українських громад, МОМ пропонує сприяти посиленню спроможності збору ґендерно-чутливих даних, інклюзивного прийняття рішень та залучення і сприяння вироблення рішень представниками громад на місцевому рівні в Україні. Проєкт планує досягти стійкості громад завдяки проведенню ряду тренінгів, серії діалогів та надання грантів відібраним громадам в зазначених областях. У рамках проєкту на минулому тижні у Миргороді  для працівників виконавчих комітетів громад району були проведені тренінги зі збору та аналізу даних, а також із формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних. У навчаннях успішно взяла участь і команда Гоголівської ТГ.  По завершенню навчання кожен її учасник одержав відповідний сертифікат.