Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 07:01

Шановні мешканці та гості Гоголівської громади!

Вітаємо вас із важливим державним святом – Днем Конституції України!

Конституція – це показник зрілості нації, державний паспорт  нашої країни. Ми живемо з нашою Конституцією вже 27 років. Це дуже невеликий термін в історичній перспективі, але вкрай важливий для нації, яка відродилась і відстоює свою незалежність, причому кілька останніх років у кривавій війні.

Закликаємо всіх  берегти власну країну. Наш Основний Закон вартий того, щоб пишатися ним і жити за нормами, прописаними у його статтях.

Ми гуртуємося і робимо свою справу, ми рухаємось власним шляхом, тому ми сильні навіть у тяжкий воєнний час  і незборимі. Наша мета єдина – вільна мирна Україна. Трудімося і борімося заради цього! Переможемо і станемо щасливою і заможною нацією!

Зичимо всім перемоги, добра і миру!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.