ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 12.07.2023 15:46

Сьогодні, 12 липня, відбулася позачергова сорок третя сесія восьмого скликання Гоголівської селищної ради, на якій розглянули низку організаційних,  фінансових, соціальних та земельних питань та прийняли важливі для життя і розвитку громади  рішення. Зокрема, депутати ухвалили такі  рішення:

1. Про оголошення аукціону з надання під аптеку  частини приміщення в с. Устивиця по вул. Богаєвського, 11.
  2. Про виділення коштів на проведення топографічних обстежень несанкціонованих сміттєзвалищ.
  3. Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення.
  4. Про розподіл залишку продрезерву , а саме -  передачу його раді ветеранів громади.
  5.  Про  виділенння додаткових коштів на матеріальну допомогу воїнам, що отримали поранення, і сім'ям загиблих.
  6.  Призначили  директором Ком СГП Джерело  Сергія Шапрана.
  7.  Затвердили технічну документацію із землеустрою ландшафтного заказника "Тухівський".
  8. Затвердили  низку  земельних питань.