Загальна програма заходів проєкту "Допомога допомагаючим"

Дата: 21.07.2023 11:46
Кількість переглядів: 126

Фото без опису

Загальна програма заходів проєкту "Допомога допомагаючим"

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.
  
 У цій публікації додано загальний розклад онлайнових та офлайнових заходів організованих ГО «Вектор прав людини» в рамках проєкту «Допомога допомагаючим» для спеціалістів(-ок) психологічного та правничого напрямів.
  
 Заходи для психологів(-гинь):
  
 02-03.06.2023 р. (10:00-13:30) - «Що таке «норма» в екстремальних та швидкозмінних умовах» онлайн-тренінг.
 Деталі заходу: https://hrvector.org/podiyi/23-06-07-02-03.06.23
  
 01-02.07.2023р. (10:00-18:00) - «ПТСР та життя в пролонгованому стресі» офлайн-тренінг.
 Деталі заходу: https://hrvector.org/podiyi/23-07-05-ptsr
  
 22-23.07.2023 р. (10:00-13:00) - «Адаптація до нових умов. Прискорене відновлення та прискорені зміни» онлайн-тренінг.
  
 12-13.08.2023 р. (10:00-13:30) - «Резильєнтність та відновлення. Або як продовжити життя з «усім цим» онлайн-тренінг.
  
 Заходи для правників(-ць):
  
 04-05.07.2023 р. (15:00-18:00) - «Норма життя в пролонгованому стресі» онлайн-тренінг.
 Деталі заходу: https://hrvector.org/podiyi/23-07-07-04-05.07.23
  
 31.07-01.08.23 р. (10:00-13:00) - «Побудова діалогу з клієнтами(-ками онлайн-тренінг.
  
 15-16.08.2023 р. (10:00-13:00) - «Підхід орієнтований на потерпілого(-у) та як з цим правнику(-ці онлайн-тренінг.
  
 05-06.09.2023 р. (10:00-13:00) — «Ресурси для подолання та стійкості» онлайн-тренінг.
  
 Окремо для психологічного та правничого напрямів Програма складається з:
 

  • чотирьох онлайнових тренінгів, які включатимуть теоретичні та практичні складові;

  • чотирьох групових сесій рефлексії практики та взаємодопомоги для розгляду ваших кейсів;

  • однієї публікації про надання правової, психологічної та психосоціальної допомоги потерпілим від війни рф проти України, до якої учасники(-ці) Програми можуть подати свій практичний кейс;

  • двох зустрічей та конференції з представниками(-цями) інших допомагаючих професій для напрацювання кроссекторальних моделей допомоги.

 
 Для кого підготовлена Програма?
 До участі запрошуються практикуючі психологи(-гині), психотерапевти(-ки), соціальні працівники(-ці), спеціалісти(-ки) інших допомагаючих професій, які надають психологічну і психосоціальну допомогу та спеціалісти(-ки), які надають правову допомогу потерпілим від війни рф проти України: адвокати(-ки), юристи(-ки), медіатори(-ки) державних та недержавних проєктів та ліній допомоги, зокрема системи БПД, органів місцевого самоврядування та центральних та місцевих органів державної влади, приватних юридичних кампаній, індивідуальної практики, громадських організацій. Під час заходів учасники(-ці) представлятимуть поточні кейси зі своєї практики.
 
 Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланнямbit.ly/3HRReQm. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю подальшу інформацію.
  
 Тривалість Програми
 Загальний період проведення заходів – травень 2023 року — лютий 2024 року. Тренінгове навчання відбуватиметься протягом травня-вересня 2023 р., супервізійна робота – у вересні-грудні та зустріч, конференція у січні – лютому 2024 року.  Кожен захід анонсуватиметься додатково. Зареєстрованих учасників(-ць) повідомлятимуть у мейл-листах.
  
 Підтвердження участі у Програмі
 За результатами участі у тренінгах, учасники(-ці) отримуватимуть сертифікати, що підтверджуватиме участь. Також учасники(-ці) матимуть можливість стати співавторами(-ками) публікації, що готуватиметься в межах проєкту, подавши опис свого кейсу із застосуванням отриманих знань.
  
 Експертки та експерти програми*:
 Ірина Ратцке-Рибакпсихологиня, психоаналітикиня, групаналітикиня, тренінг-аналітикиня, супервізорка.
 Ірина Вікторівна є Головою Секції психоаналітичної психотерапії пар та сім’ї, супервізоркою та тренінг-аналітикинею у Асоціації психологів та психотерапевтів України (АППУ), делегаткою Європейської федерації психоаналітиків(-кинь) та психотерапевтів(-ок) (ЕFРР), повною членкинею Групаналітичної міжнародної спільноти (GASI). Має понад 20-річний досвід терапевтки та тренінг-аналітикині індивідуальної та групової терапії. Важливим аспектом роботи є підготовка спеціалістів(-ок) та здійснення супервізії супервізантів(-ок). Має міжнародну підготовку по роботі з травмою (Ізраїль).
  
 Здійснює групову психологічну та психосоціальну підтримку жінкам та дітям, які є вимушеними переселенцями(-ками) з України в Німеччині в EBW (Євангелістська академія).
  
 Доктор Джошуа Креймейєр (Dr. Joshua Kreimeyer), доктор філософії, сертифікований професійний консультант (LPC).
 Пан Джошуа сертифікований шлюбний і сімейний терапевт (LMFT), супервізор, затверджений Американською асоціацією шлюбної та сімейної терапії (AAMFT).
  
 Доктор Креймейєр закінчив Університет штату Міннесота зі ступенем бакалавра рекреації. Звідти він пішов до армії США як лінгвіст-криптолог. Він і його родина служили в Каліфорнії, Техасі та Німеччині. Брав участь у бойових операціях в Косово (1999) та Іраку (2003). Після поранення, яке унеможливило повторний призов, він перейшов до цивільного життя та скористався програмою професійної реабілітації, щоб перекваліфікуватися в сферу клінічного консультування з питань психічного здоров’я. Він також отримав сертифікат післядипломної освіти з питань шлюбної та сімейної терапії, тож тепер практикує в США як ліцензований професійний консультант, ліцензований шлюбний та сімейний терапевт і супервізор. Він працював у громадських амбулаторних клініках, приватній практиці, лікарні з питань наркотиків та алкоголю програми в Бюро в'язниць США, а також протягом кількох років як консультант з адаптації та сімейний терапевт у Департаменті справ ветеранів США. Окрім клінічної роботи, д-р Креймейєр викладав FT з 2016 року спочатку як викладач університету Реджіс (Regis University) як координатор їхньої післядипломної програми отримання сертифікатів із консультування сімей військовослужбовців(-виць), а останнім часом (січень 2023 року) як доцент кафедри клінічного консультування з питань психічного здоров’я в Християнському університеті Колорадо (Colorado Christian University). Доктор Креймейєр отримав ступінь доктора в галузі підготовки та супервізії консультан