ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2023 08:00

Шановна громадо!

Щиро вітаємо всіх із Днем Української державності!

Це свято ми знову, на жаль, відзначаємо у час нових небувалих випробувань. Страшна реальність війни показала всьому світу незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу та його вміння  відвойовувати державність.

Нам є чим пишатися, адже кожний великий і малий українець наближають нас до перемоги задля збереження цілісності України.

Державність не має теперішнього часу, вона весь час у розвитку, тому щиро зичимо сили, згуртованості та перемоги. Переконані, що зможемо відстояти та відбудувати нашу Державу і героїчними вчинками наших сучасників пишатимуться наші нащадки.

Віримо у наш народ,  у Збройні сили України, у Перемогу, в  нашу Державу! Все буде Україна!

З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.