ВІТАЄМО З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 12.08.2023 08:37

Шановна молодь громади та всі молоді душею земляки!
Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем молоді!
Молодість – безцінний дар, який дається кожній людині. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Молоді наші земляки, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.Завдяки молоді ми переможемо ворога, відбудуємо Україну та зробимо її перспективною і щасливою державою.

У цей прекрасний літній день зичимо вам наснаги, світлої долі, фізичної та духовної сили, мирногонеба над Україною, великого людського щастя та здійснення всіх ваш мрій та планів.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

З повагою голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.