З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2023 07:54

Шановні мешканці та гості Гоголівської громади!
Сьогодні, напередодні Дня незалежності, вся країна вшановує одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо жити, боротися і працювати так, щоб нащадки пишалися нашими перемогами й успіхами.

З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він був і є символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені наші прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Під нашим синьо-жовтим знаменом ми неодмінно переможемо російських загарбників і зробимо нашу Україну багатою, щасливою і перспективною державою.

Тож нехай  символ України –  Державний прапор – осяює наш шлях до перемоги та надихає на нові  добрі справи задля розвитку України!

Зі святом!
З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.