Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

Дата: 07.09.2023 10:10
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

Валентина Коломієць

50-35-20

  Сектор  інформаційної взаємодії

Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

 

 

      Відповідно до п. 39 розд. ІV Положення про ведення касових операцій                 у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, виправлення в касовій книзі не допускаються.

Зроблені виправлення підписуються касиром, а також головним бухгалтером або особою, яка його заміщує.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано