Вітаємо з днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Дата: 10.09.2023 07:22

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Гоголівської громади, ветерани галузі!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Символічно, що саме напередодні опалювального сезону, коли всі особливо потребують затишку в домівках, відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Сьогодні складно уявити собі наше  життя або розвиток економіки без блакитного палива та енергії, які нафтовики і газовики долонями працьовитих рук видобувають, транспортують до кожної людини, кожного підприємства України.
Зичимо всім підприємствам галузі нашої громади процвітання і розвитку: вводити нові об`єкти, провадити модернізацію, піклуватись про гідні умови праці професіоналів, аби і надалі залишатись опорою для вітчизняної економіки. А всім причетним до сьогоднішнього свята бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку, щоденних успіхів у роботі, швидкої перемоги України та мирного неба над нашою державою!
Нехай свято надихає та наповнює гордістю за зроблене! Усіх вам земних гараздів!
З повагою, голова, депутати та члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.