Результати надходжень по місцевих податках та зборах з юридичних осіб Полтавщини з початку 2023 року

Дата: 28.09.2023 14:30

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що одним із пріоритетних напрямків роботи територіальних органів ДПС є проведення заходів, спрямованих на забезпечення надходжень по місцевих податках та зборах                   з юридичних осіб, які є вагомою складовою у структурі надходжень до бюджетів територіальних громад.

У коментарі місцевим медіа в. о. начальника Головного управління ДПС         у Полтавській області Алла Рябкова зазначила, що завдяки відповідальній позиції бізнесу щодо сплати задекларованих сум податкових зобов’язань у встановлені законодавством терміни, Полтавщина стоїть на варті економічного фронту держави, та повідомила про результати цих надходжень за січень – серпень        2023 року.

Станом на 1 вересня 2023 року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено наступні надходження:

- по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачений юридичними особами – 140,0 млн гривень;

- земельного податку  з юридичних осіб – 961,1 млн гривень;

- транспортного податку з юридичних осіб – 2,1 млн гривень;

- туристичного збору з юридичних осіб – 2,5 млн гривень;

- екологічного податку, крім надходжень, що справляються за утворення радіоактивних відходів – 52,4 млн гривень.

Нагадаємо, на субсайті Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС розміщено зведену інформацію про розмір та дату встановлення на відповідних територіях ставок місцевих податків та зборів, а також про встановленні податкові пільги, які діють у 2023 році.