До державного бюджету від платників Полтавщини надійшло понад 28 млрд грн

Дата: 06.10.2023 08:35

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за січень-вересень 2023 року суб’єктами господарювання Полтавщини до державного бюджету сплачено платежів у сумі 28 млрд 559,3 млн гривень.

За 9 місяців поточного року надходження до загального фонду державного бюджету становлять 28 млрд 520,0 млн грн та до спеціального фонду державного бюджету – 39,3 млн гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

Під час сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску необхідно використовувати виключно структурований формат реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції відповідно до міжнародного стандарту ISO 20022.

З правилами заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції можна ознайомитись за посиланням - https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/713615.html

Дякуємо платникам податків Полтавщини за підтримку фінансової стабільності країни.